Inim ED300 Kombine Dedektör

Inim ED300 Kombine Dedektör

Inim ED300 Kombine Dedektör

Inim ED300 Kombine Dedektör

ED300 duman ve ısı dedektörü yeni duman ve sıcaklık algılama teknolojilerine sahiptir. Sonuç olarak, bu gelişmiş güvenilirlik dedektörü, her türlü yangına (özellikle sınırlı miktarda duman üreten yanıcı sıvılar içeren hızlı yanan yangınlara) iyi yanıt verir ve yanlış alarmlara karşı oldukça bağışıktır.

ED300, uygulamaya en uygun hassasiyet moduna ayarlanabilir:

Artı Modu (fabrikada ayarlanmıştır): dedektör, ölçülen değerler ayarlanan duman eşiğini (ED100’e göre yapılandırılabilir) aştığında veya ölçülen değerler ayarlanan ısı eşiğini (ED200’e göre yapılandırılabilir) aştığında bir alarm tetikler. Ayrıca, sıcaklıkta bir artış olması durumunda, duman algılama hassasiyeti maksimum değere alınacaktır. Yüksek hassasiyet ile karakterize edilen bu çalışma modu, hızlı yanan yanan yangınların algılanmasına izin verir (örneğin, alkol gibi yanıcı sıvıları içeren yangınlar)
VEYA Mod: dedektör, ölçülen değerler ayarlanan duman eşiğini (ED100’e göre yapılandırılabilir) aştığında veya ölçülen değerler ayarlanan ısı eşiğini (ED200’e göre yapılandırılabilir) aştığında bir alarm tetikler. Ayrık hassasiyet analizi ile karakterize edilen bu çalışma modu, dedektörün yüksek duman emisyonu ve düşük ısı çıkışı (örneğin için için yanan yangınlar) ile yangınları algılamasını ve ayrıca düşük duman emisyonu ve yüksek ısı çıkışı (örneğin yanma) ile yangınları algılamasını sağlar. kimyasallar)
VE Modu: dedektör yalnızca ayarlanan duman ve ısı eşikleri (ED100 ve ED200’e göre yapılandırılabilir) aynı anda aşıldığında alarm tetikler. Azalan yanıt verildiğinde, bu çalışma modunu seçmeden önce risk faktörünü değerlendirmek gerekir
DUMAN Modu: dedektör ED100 uyarınca çalışacaktır
ISITMA Modu: dedektör ED200 uyarınca çalışacaktır

Çalışma Voltajı: 19-30 Vdc
Ağırlık: 90 gr

Etiket: #Inim ED300 Kombine Dedektör